سلام, صبح بخیر

دوستان بعد از تبریک آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی از امروز بخشی به این پایگاه اضافه میکنم با عنوان کافه پارس نیوز, حالا این بخش چه خواهد بود, الان خدمتتون عرض میکنم, در این قسمت من, یعنی مهدی امیری, مدیر این سایت , در قسمت کامنت ها هر روز و شایدم هر ساعت, و هر لحظه و دقیقه, چیزایی که به نظرم برسه, از مشاهداتم, مینویسم , شما عزیزان هم میتونین اگه دوست داشته باشید در همون قسمت نظراتتون رو بنویسید و نسبت به اون چیزی که من مینویسم عکس العملی نشون بدین, به هر حال کم کم خواهید دید که این بخش چی هست, من از صبح ساعت ۸ بعضی وقتا زودتر بعضی وقتا دیر تر تا تقریبا ۸ شب تو خیابون های وین میچرخم, خیلی جا ها میرم, خیلی چیزا میبینم, با خیلی آدما سر کار دارم, خیلی اتفاقات واسم در روز میوفته, اتفاقات کوچیک و بزرگ, اتفاقات خوب و بد, جالب, عجیب, آموزنده, نه چندان آموزنده….. خیلی جاها که میرم, جاهای بسیار جالبی هستن, میتونم چند کلمه راجع بهشون بنویسم, عکس بگیرم و بدون دنگ و فنگ زیاد, بزارم اینجا و میتونم تو این قسمت از همون سر کارم چند کلمه بنویسم و با شما در تماس باشم و بسیاری کارای دیگه .
..
حالا خیلی از شما ممکنه بگین, چرا تو فیسبوک یا اینستاگرام یا تلگرام …. این کار رو نمیکنی, جوابش روشنه, بخاطر اینکه, واسه من پارس نیوز مهمه نه اینستاگرام و فیسبوک و چیزای شبیه اینا , شما در فیسبوک هیچ کاره نیستین,۲۰۰ هزار تام اگه فالوور داشته باشین, میتونن یک دفه صفحه شما رو ببندن و پاک کنن و شما هیچکاری نمیتونین بکنین. چونکه صفحه مال شما نیست, مال فیسبوک و تلگرام و اینستاگرامه, شما فقط تنور اینجور شبکه های اجتماعی رو داغ نگهمیدارین .

به هر حال دوستان, این یک بخشیه واسه ارتباط من با شما ها, دوست داشتین, همکاری کنین, نخواستین برین تو همون فیسبوک, هی عکس اینو اونو لایک کنین تا شاید اونام عکس شما رو لایک کنن و قربون صدقتون برن.

 

20 پاسخ‌ها

 1. دوستان چناچه مایل هستید که این بخش رو ببینید و دنبال کنید باید در سایت اصلی ما (PARSNEWS AUSTRIA ) به نوشته زیر رجوع کنید:

  http://parsnews.at/2017/01/01/cafe-parsnews/

 2. سلام دوستان, من هر روز صبح, قبل از رفتن سر کار, اینور و اونور میچرخم که ببینم چی میتونم پیدا کنم که جالب باشه , به نظر من البته, که بزارم تو پارس نیوز, این جریان داره هر روز مشکل تر میشه, الان منباب مثال, تو فیسبوک, یک نوشته جالب ندیدم که حتی ارزش گزاشتن در اینجا رو داشته باشه, جاهای دیگم همینطور!
  اخبار ناراحت کننده, تا دلتون بخواد, هست اما من نه دوست دارم که اول صبحی کسی رو ناراحت کنم و نه این سایت, یک سایت خبریست .
  بخاطر همینم من این نوشته رو اضافه کردم که خودم دست به کار شم و مطلب پیدا کنم, من دیگه راستش نه وقتشو و نه حوصله اینکه بشینم و مطالب طولانی بنویسم رو ندارم و فکر کنم دوستان هم روز به روز کم حوصله تر میشن و حال و حوصله خوندن مطالب طولانی رو ندارن!
  چه بهتر, اینجوری هم واسه من بهتره و هم برای شما .
  مثل اینکه اصلا, یکی با اسلحه بالای سر من واستاده و میگه تو مجبوری, دوستان رو سرگرم کنی!!!

 3. جالبه, تا چند وقته پیش, هیچکی جرات نمیکرد تو مصاحبه ها و برنامه های ایرانی, اسمی از بهروز وثوقی ببره اما حالا هیچ مصاحبه ای نمیبینی که بیخودی هم که شده اسمی از آقا بهروز نبرن!

 4. Mehdii amiri گفت:

  همین الان از فرودگاه دارم میام، بی ادبی نباشه، گلاب بروتون، گفتم حالا که فرودگام دستی هم به آب برسونم، رفتم ترمینال 1A مسافرای پگاسوس صف بسته بودن واسه check in که برن ترکیه , زنا چارقد چاقچور، مردام ریش و پشم، آقا گفتم الانه که یکیشون تفنگشو در بیاره، اصلا دستشویی رسیدم، جیش بند شده بودم، خدا رو شکر این دفم بخیر گذشت!

 5. دوستانی که در وین و اتریش زندگی میکنن, حواسشون باشه که هوا از فردا میخواد سرد بشه, ۳-۴ روزی میخواد برف بیاد و سرما هم به منهای ۲۰ درجه برسه البته خدا رو شکر, نه در وین که ما هستیم, اینجا به حد اقل منهای ۷ درجه میرسه.
  طوفانی هم خواهد بود با بادی با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت!!

  دیروز تو اوتوباهن که داشتم میرفتم, درخت های لب دانوب, خیلی قشنگ بودن, همشون سفید , پوشیده از برف, حیف که با ماشین بودم , اونم تو اتوباهن و نتونستم عکس بگیرم.

 6. دوستان, امروز سایت پارس نیوز, برای هزارمین بار هک شده بود و بهمین خاطر چند ساعتی در دسترس نبود که بنده بابتش از علاقمندان به این پایگاه, عذر خواهی میکنم, متاسفانه ما بهمون اندازه که مورد لطف شما عزیزان قرار میگیریم, خیلی بیشترش الطاف هکر های گرامی شامل حالمون میشه, البته این عزیزان ایرانی نیستند و هیچ دشمنی بخصوصی هم با ما ندارن اما بخاطر اینکه سایت ما رو یک سایت پر بیننده میدونن, بخاطر قرار دادن تبلیغات هر از گاهی به سایت ما رخنه میکنن و چند ساعتی منو به زحمت میندازن تا دوباره سایت رو راه بندازم, اکثرا هم چینی و کره ای و از اینجور ملت ها هستند.
  ما بهمین دلیل ۴ تا سایت داریم که همه هم کپی برابر اصل هستند , هر وقت یکی از این سایت ها از دسترس خارج شد, شما میتونین به یکی دیگر از آدرس ها رجوع کنید, آدرس ها رو براتون مینویسم تا در جریان باشین:
  http://www.parsnews.at
  http://www.arzexchange.com
  http://www.parsnews.eu
  http://www.parsvideo.at

  دم همگی گرم.

 7. Mehdi Amiri گفت:

  دوستان همونطوری که قبلا هم عرض کرده بودم, امروز قراره که در وین هم خیلی سرد بشه و هم برف بیاد, الان که من از پنجره تماشا میکنم, هنوز از برف خبری نیست, سرما رو هم که هنوز حس نمیکنم چونکه تو خونم, حالا بریم ببینیم چی میشه, این آهنگ هوار گروه رستاک رو میزارم, گوش بدین تا اول صبحی, حالتون خوب شه, اولش البته, ما که نمیفهمیم چی میگه اما تو مایه های گریه و زاریه , بعدش اما خوب میشه :

 8. تازگی هروقت سزی به یوتیوب میزنم میبینم که همه تیتر ها یک جنجالی هم توش هست، عکس های جنجالی، فیلم جنجالی، مصاحبه با فوتبالیست جنجالی، مصاحبه با کارگردان جنجالی، با هنر پیشه جنجالی، با سیاستمدار جنجالی، با گور خواب جنجالی، با ……….. جنجالی، مام که عطش جنجال راحتمون نمیزاره، کلیک میکنیم، میبینیم همه چی توش پدا میشه غیر از جنجال!

  حالا که ما یک همچین ملت جنجال طلبی هستیم، فکر میکنین اگه منم جای سایت نیازمندیهای پارس نیوز، بنویسم سایت جنجالی پارس نیوز، اوضام بهتر شه؟

 9. دوستان, همه چی امن و امان, هیچ چیز جالبی متاسفانه پیدا نکردم که بزارم براتون, گفتم برم اقلا یکی ۲ تا آهنگ بزارم, آهنگای جدید هم هیچکدوم, چنگی به دل نمیزنه, لااقل باب سلیقه من نیستن, نمیدونم چرا اساتید و بزرگان موسیقی ما, تازگیا چرا نمیتونن یک آهنگ خوب تقدیم ما طرفداراشون بکنن, الان چند سالی میشه که دیگه هیچکدومشون آهنگاشون, چنگی به دل نمیزنه, آخریش , آهنگ جدیدی بود از آقای صدا, ابی همیشه دوست داشتنی, وقتی که شنیدم آهنگ جدیدی ازش میاد با شعری از شهیار قنبری,آهنگسازی صادق نوجوکی, با خودم گفتم این چیزی بود که همه منتظرش بودن, باید بگم که وقتی شنیدم, دیدم که همه چیش به هم میخورد, شعر بد, آهنگ بد, ویدیو کلیپ, کاملا بی ربط و چرت و پرت, اقای صدام که واقعا ما همه صدای ایشون رو میپرستیم, دیگه اون اقای صدای قدیمی نبود!
  روز خوبی رو برای همگی آرزو میکنم, ما تو وین هنوز منتظر برف هستیم اما هنوز که ازش خبری نیست اما طوفان شدید دیروز, مشکلات زیادی رو در وین بوجود آورد که الحمدلله, امروز آروم تر شده.

  اینم خدمت هموطنان گرامی ساکن اتریش یادآوری کنم که فردا, جمعه, اینجا روزه تعطیله, یکوقت یادشون نره برن خرید.
  خدا رو شکر این تعطیلی هام دیگه به آخر میرسه و از هفته دیگه همه چی دوباره نرمال میشه, الان در وین, فقط شما توریست میبینین, اکثرا هم ایتالیاییو آلمانی, وینی ها, بلکل غیبشون زده!

  دیروز من این آهنگ هوار, کار جدید گروه رستاک رو از آلبوم میان خورشید های همیشه, که خیلی هم قشنگه, اینجا گذاشته بودم که اول صبحی, سر حالتون بیاره, نمیدونم چرا غیبش زده, دوباره میزارم, من که نمیفهمم چی میگه اما فکر کنم اولش تو مایه های عشق و عاشقی و گریه زاریه, صبر داشته باشین, خیلی خوب میشه, میره تو مایه های بزن بکوب !

 10. بازم متاسفانه هیچی که جالب باشه پیدا نمیکنم که بزارم, اگه ممکنه یکی که اینکارست, به من برسونه کجا باید دنبال مطالب جالب و نیمچه جالب باشم, فیسبوک رو که خدا بیامرزتش,همش تکراری و چرت و پرت, اینستاگرام هم که من تا حالا توش نبودم و نمیخوامم باز یک وقت تلف کنی دیگه به اینهمه وقت تلف کن های دیگه اضافه کنم, نمیدونم دیگه از کجا ۴ تا مطلب بدرد بخور بزارم تو سایت!
  شما ها فکر کنم دیگه یادتون نیاد, چند سال پیش, وبلاگ های خیلی جالبی بود, دوستان مطالب خیلی قشنگی مینوشتن, منم وبلاگ نویس بودم, بعضی چیزایی هم که می نوشتم بد نبودن, خداییش طرفدارام داشتم, اما الان دیگه اصلا نوشتنم نمیاد! این فیسبوک و شبکه های اجتماعی مشابهش, همه اونا رو از بین بردن, اصلا خلاقیت ها رو کشتن, الان شده عکس گذاشتن و کپی مطالب , یک مطلب رو ۱۰۰۰ جا میبینی که آدم های مختلف پست میکنن, خیلی خلاصه بهسمون نشتستن با این فیسبوک و تلگرام و این مسخره بازی ها !
  من در واقع باید از ۴ ساعت پیش سر کار باشم اما هنوز اینجا جلو کامپیوتر میخکوب شدم, کی به کیه, امروز اینجا تعطیله, مام خیال میکنیم که تعطیل هستیم, این سایت که تا حالا, جز ضرر هیچی واسه من نداشته ,آخرشم تا تا منو از کار بیکار نکنه, دست از سر من ورنمیداره!
  این آهنگ گروه پالت رو هم بنام دلم میخواهدت رو هم که خیلی دوست دارم براتون میزارم, شاید شمام خوشتون بیاد:

 11. دوستان, جوون که بودم, صد هزار سال پیش, خیلی خانوم مرجان رو دوست داشتم, مخصوصا این آهنگشو که همین الان واستون میزارم, اولش خانوم مرجان میخونه, بعدشم داریوش عزیز همون آهنگو میخونه که دیگه داریوشم که همه عاشقش بودیم و من که هنوزم هستم, خداوند هر دوی این عزیزان رو هر جایی که هستن از جمیع بلیات محفوظ بدارد :

 12. کافه به این تق و لقی ندیده بودیم ما تا حالا, همینجوری پیش بره ما روزی ۲ تا قهوه هم نمیفروشیم و ورشکست میشیم!

  اما تو فکرش هستم که نه تنها در این کافه رو پلمب کنم بلکه اصلا کرکره همه سایت های گروه پارس نیوز رو بکشم پایین, واسه کی اصلا من دارم زحمت میکشم؟ تا حالا دیدن اصلا یکی بیاد, تو این ۴-۵ تا سایت بخواد کمکی به هموطناش بکنه؟ هر کی هم یک چیزی مینویسه اول چهار تا چاخان الکی, بعدشم یا کار میخواد, یا ویزا و اقامت, یا خونه, یام دنبال رستوران و دیسکوتک و این حرفاست!
  بیخود نیست که اوضاع ما ایرانی ها اینه که هست, بدتر خواهد شد اما بهتر نخواهد شد ……

 13. دوستم زنگ زده میگه, هنوز سرکار نیستی؟
  میگم نه هنوز, آخه رفته بودم آزمایشگاه, چونکه ۲ قطره خون ازم گرفتن , حالا باید چند ساعتی استراحت کنم!!
  میگه واسه چی رفته بودی آزمایشگاه؟!
  میگم مسلما, قصد تجدید فرش ندارم, واسه چک آپ رفته بودم.
  میگه همه چی خوب بود؟
  میگم هنوز که نمیدونم اما شنیدی که میگن سن که رسید به پنجاه, فشار میاد به چن جا ؟
  حالا ما باید بگیم سن که رسید به نزدیکای شست , دیگه کم کم باید فلنگو بست!
  بقول زنده یاد منوچهر سخایی عزیز, جوونی هم بهاری بود و بگذشت, روحش شاد.

 14. یادش بخیر دوستان, چندین سال قبل که هنوز اینترنت و SMS و فیسبوک و اینستاگرم و وایبر و این حرفا نبود, شب که از سر کار برمیگشتی, با چه ذوقی میرفتی سر صندوق پستت ببینی نامه ای کارت پستالی چیزی واست اومده یا نه, وقتی از سوراخاش میدیدی که چیزی توش هست, کلی حال میکردی تا باز کنی ببینی چیه.
  حالا شب که میای, اگه پستتو باز کنی ببینی هیچی توش نیست, اینقدر خوشحال میشی که میخوای ببوسیش چونکه غیر از صورت حساب و قبض برق و تلفن و اجاره , جریمه ماشین و نامه دعوت از دادگاه و ….. هیچی دیگه نمیتونه توش باشه!
  صندوق پست حیا کن
  ما بدبختا رو رها کن!

 15. ببینید دوستان, همه هم از رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی ناراضی نیستن, باور نمیکنین بخونین:

  خبرنگار:نظر شما در باره ١٠ سال مديريت اقاي ضرغامي در صداوسيما چيه؟
  رهگذر: بسيار دوره پر بار،پر رونق،پر خيرو بركتي بود،من تونستم ماشين بخرم خونه بخرم و ازدواج كنم
  خبرنگار: بسيار عالي،چه انتظاري از مدير جديد داريد؟
  رهگذر:،انتظار دارم كه با تمام توان و با قدرت بيشتر همين راه را ادامه بدن
  خبرنگار:خيلي ممنون.لطفاً خودتون رو معرفي كنيد؟
  رهگذر:رضا هستم نصاب ماهواره
  :mrgreen:

 16. آآقا, سن که بالا میره ها, مشکلات هم بدون دعوت, صف میبندن که بیان سراغت !
  مام یکی از درد سرایی که به ۱۰۰ تا مشکلات دیگمون اضافه شده, اینه که ماشینو شب پارک میکنم, صبح اصلا یادم نمیاد که کجا گذاشتم!
  خدا این ۲ تا دخترو از من نگیره, رفتن واسه باباشون یک تخته سیاه کوچیک به شکل ماشین گرفتن که من وقتی میام خونه روش آدرس جایی که ماشینو پارک کردم روش بنویسم که فردا مشکلی واسه پیدا کردنش نداشته باشم, اینم عکسش:

  حالا مشکلی که دارم اینه که خیلی شبا, وقتی میام خونه, یادم میره که آدرسو بنویسم! 🙁

 17. دوستان, هرچی بیشتر میگردم, کمتر پیدا میکنم!
  یعنی میخوام بگم که یک مطلب حتی نیمچه جالب هم پیدا نمیکنم که بخوام بزارم تو سایت که شما عزیزان بهتر از جان ( الکی ها, چه عزیزی, چه دوستی) , بخونید و حال کنید!

  خلاصه دوستان, بدجوری دستم خالیه, خودم اگه بنویسم ها, تعریف از خودم نباشه , از دستکم ۸۰-۹۰ در صد دوستان, خوندنی تر مینویسم, شانس آوردین که وقت ندارم!

  اینم خدمتتون عرض میکنم که هرکودوم از این آهنگایی که درست میکنم و میزارم تو یوتیوب, حداقل, ۲ ساعت وقت منو میگیره, بعد که میبینم ۴۰۰-۵۰۰ نفر دیدن و یک نفر فقط لایک کرده, بدجوری حالم گرفته میشه, آخه مگه میشه ۲۰-۳۰ نفر تو فیسبوک اینا رو شر کردن اما فقط ۱ نفر لایک کرده, اونم, خودم بودم!

  این آدرسه کانال یوتیوب منه, برین آهنگا رو ببینین, لایک کنین, آبونه شین, اینقدر ناخن خشک نباشین, همینجوری پیش بره منم جای اینکه وقتمو صرف گذاشتن تکست رو ویدیو ها بکنم, بلند میشم, قرمه سبزی درست میکنم, خونه رو تمیز میکنم, تلویزیون تماشا میکنم و اصلا میرم دنبال کارای جالب تر !

  https://www.youtube.com/channel/UCPryv9eVgHfRXMZJYx4E1cQ

  اینم یک آهنگ کوچه بازاری توپ برای شما عزیزان از کانال یوتیوب خودم:

 18. دوستان, متاسفانه با اتفاق ناگوار آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و شهید شدن تعدادی از هموطنان قهرمان آتشنشان و احتمالا دیگر عزیزان شاغل در این مجتمع, بعد از عرض تسلیت به بازماندگان این عزیزان, باید بگیم که اصلا دلمون نمیاد که مطالبی بزاریم که جنبه سرگرمی و تفریح داشته باشه به همین دلیل, سعی میکنیم که فعلا موضوعاتی رو با هدف اطلاع رسانی انتخاب کنیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *