کی‌روش: فکر می‌کنیم بازی فردا فینال جام جهانی است/ بازی جایی برگزار می‌شود که یار دوازدهم داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار برابر ازبکستان گفت: همیشه بازی با ازبکستان برای ما سخت بوده است. ازبکستان، یکی از بهترین تیم‌های گروه ما است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ازبکستان گفت: ایران در حال حاضر دارد بازی‌هایش را برای جام جهانی انجام می‌دهد و جام جهانی برای ایران فردا است. اصولا این طرز تفکر را تا جام جهانی ۲۰۱۸ نباید فراموش کنیم. فردا بازی مهم ما مقابل ازبکستان است. فراموش نکنید هنوز سه بازی مهم دیگر پیش رو داریم که فردا نخستین بازی را برابر ازبکستان انجام می‌دهیم.

او گفت: تلاش می‌کنیم بهترین فوتبال و بهترین عملکردمان را در زمین داشته باشیم و به سطح استانداردهای خودمان برسیم. تیم ازبکستان یکی از بهترین تیم‌های ملی در گروه ایران است. ازبکستان تیم بسیار خوبی دارد که همیشه در گذشته برای ما بازی کردن مقابل آن‌ها سخت و دشوار بوده است. این قضیه هم در بازی‌های خانگی و هم در بازی‌های بیرون از خانه وجود داشته است. آن‌ها کادر فنی بسیار خوبی هم در اختیار دارند.

او ادامه داد: من باور دارم بازیکنانم و ما کاملا آماده هستیم زیرا فردا در استادیوم آزادی بازی می‌کنیم؛ جایی که همیشه یار دوازدهم، حامی ما بوده است. هواداران کمک‌ حال فوتبال‌اند. ما برای تحقق رویاهای خودمان تلاش می‌کنیم.

کی‌روش در پاسخ به این سوال درباره این که تیم ملی تا به حال هیچ گلی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دریافت نکرده است و تاثیر این موضوع در بازی فردا گفت: همان طور که عرض کردم ما فردا احتیاج زیادی به کمک هواداران و یار دوازدهم در استادیوم آزادی داریم. ازبکستان تیم خوبی است و یکی از کاندیداهای جدی برای رسیدن به دو رتبه نخست گروه است و اگر بخواهیم نتایجی را که در ذهن داریم، بگیریم باید در طول ۹۰ دقیقه با تمرکز بالا بازی کنیم و سعی کنیم فوتبال خوبی ارائه دهیم. ما باید تلاش کنیم که هم در کارهای دفاعی و هم در فاز هجومی تیم برتر میدان باشیم. بهترین بازیکن و بهترین یار ما استادیوم آزادی و هواداران خواهند بود. تمام تیم‌ها احتیاج به هواداران‌شان دارند اما اگر در بازی فردا استادیوم پر از تماشاگر شود کار راحت‌تری خواهیم داشت.

او ادامه داد: ما اطمینان داریم که می‌توانیم به نتیجه لازم دست پیدا کنیم. همان طور که در گذشته به این مهم دست پیدا کردیم، در بازی فردا هم امیدوار هستیم که با عملکرد خوب نتیجه لازم را به دست بیاوریم. مطمئنا تنها چیزی که می‌توانیم قول بدهیم این است که هیچ کاری را برای حریف آسان نمی‌کنیم. در فوتبال هیچ چیز ارزان و آسان به دست نمی‌آید. تفکر ما برای بازی فردا این است که فکر می‌کنیم فینال جام جهانی را پیش رو داریم و امتیاز بازی فردا بسیار برایمان سرنوشت‌ساز است، به دلیل اینکه تیم بسیار خوبی چون ازبکستان را پیش رو داریم و اطمینان داریم که فردا نتیجه خوبی را کسب می‌کنیم.

http://footballitarin.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *