بازی برابر مونته‌نگرو بی‌نظیر و پر تجربه بود

 فرصت زیادی برای کار با تیم ملی نداریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل مونته‌نگرو اظهار داشت: دیدار برابر مونته‌نگرو چیزی بود که من انتظارش را داشتم. فرصت بسیار بزرگی برای بازیکنان ما به جهت بازی در این سطح فراهم شد. این یک فرصت بی‌نظیر است و ما توانستیم تجربه خوبی را به دست آوریم. ما می‌توانیم از آنچه که امروز یاد گرفتیم در مسابقات آینده خود در آسیا استفاده کنیم.

 

وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال همیشه نیاز به رشد و بازی با این فشار دارد. در آسیا فوتبال وقفه‌های زیادی دارد و بازی کردن در این سطح بسیار خوب است. در نهایت به عقیده من مسابقه خوبی برای هر دو طرف بود، به سبب آنکه هر دو مربی درجایگاه بهتری جهت اتخاذ تصمیمات بهتر در مسابقات آینده هستند، به دلیل آنکه ما فرصت زیادی برای کار کردن با تیم ملی نداریم.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص بازیکنان جدید گفت: برای تیم من بدون کمپ اتریش و این مسابقات امکان استفاده از بازیکنانی مثل سعید آقایی و احسان پهلوان که هیچ وقت در تیم نخست ما حضور نداشتند و امروز اولین بازی ملی خود را انجام دادند، وجود نداشت. به این دلیل من می‌خواهم از مونته‌نگرو تشکر کنم که این موقیعت را در اختیار من قرار داد و در همین‌جا آرزوی موفقیت برای مونته‌نگرو در مسابقه آینده دارم.

 

کی‌روش درمورد آماده‌سازی تیم ملی فوتبال گفت: برخی اوقات ما مشکل داریم. در اتریش مجبور شدیم که منتظر بعضی از بازیکنان باشیم. این موضوع مثل این است که شما خودرو داشته باشید که فقط ۲ چرخ دارد. ما باید منتظر تعدادی از بازیکنان در اردوی اتریش می‌بودیم.

 

منبع: میزان

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *