تدريس-خصوصى-موسيقى-در-وين

آموزش آواز ، گيتار ، پيانو ، تئورى موسيقى و سلفژ

 

براى كودكان و بزرگسالان

توسط كارشناس موسيقى

پريسا كامكار

با ١٥ سال سابقه تدريس

در سطوح مبتدى و پيشرفته

069919679662

parisa.kamkar@yahoo.com

 

پريسا كامكار متولد ١٣٦٥ در تهران و داراي ديپلم نقاشي است. او نوازنده گيتار، ارگ كليسا، كلارينت ، خواننده اُپرا و مقيم شهر وين، پايتخت كشور اتريش مي باشد. در خانواده اي هنرمند بدنيا آمد و از كودكي موسيقي را نزد پدرش كه مدرس موسيقى بود فراگرفت و به مدت ١٠ سال در ايران به تدريس موسيقى مشغول بود.

 

 

پس از دريافت ليسانس موسيقي از “دانشكده هنر و معمارى دانشگاه شيراز”، در سال ٢٠١٢ به منظور ادامه تحصيل به شهر وين رفته و ديپلم حرفه اي خود را در رشته “موسيقي كليسايي” در سال ٢٠١٦ دريافت نمود.

 

 

وى علاوه بر اجراى اپراى “پاداش وفاداري” (La Fedeltà Premiata) از هايدن و اپراى ” همه زن ها اينگونه اند” (Cosi Fan Tutte) از موتسارت به عنوان سوليست سوپرانو، اجراهاى صحنه اى، تلويزيونى و راديويي زيادى را نيز در كارنامه هنرى خود دارد.


در حال حاضر فعاليت هاى وى متمركز بر تدريس موسيقى و برگزارى كنسرت هاى مختلف به عنوان خواننده , نوازنده و يا رهبر كُر ميباشد.

******

 Tags:

در ضمن, خانوم کامکار, معلم پیانوی دختران من (  مدیر سایت) هم هستند و دوست دارم که همینجا از زحمات و نتیجه کار بسیار خوب ایشون تشکر کنم, امیدوارم که همیشه موفق و تندرست باشند.

موزیک, یادگیری, آموزش,وین, اتریش, پریسا کامکار,پیانو, گیتار,آواز,سلفژ,تئوری, پارس نیوز, بچه, بزرگسال, سالمند,هنرمند, با سابقه, معروف, محبوب

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *