تیم ملی فوتبال ساحلی در نیمه نهایی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما مقابل سوئیس به برتری رسید.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی از بامداد امروز (جمعه) آغاز شد و بازی حساس ایران و سوئیس با نتیجه ۴ بر ۳ به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

وقت اول این دیدار با تک گل کاپیتان احمدزاده همراه بود و ایران با نتیجه یک بر صفر زمین را ترک کرد. دومین وقت با فشار بی امان سوئیسی ها دنبال شد اما محمد احمدزاده بار دیگر برای ایران گلزنی کرد. البته این پایان کار دو تیم در وقت دوم نبود و تیم ملی سوئیس سه گل را وارد دروازه ایران کرد تا این وقت با پیروزی ۳ بر دو به نفع سوئیس به اتمام برسد. هر چند که دو تیم چند موقعیت گلزنی دیگر هم از دست دادند.

وقت پایانی این بازی با دقت بسیار بالایی از سوی دو تیم پیگری شد و در حالی که سوئیس تماماً به دفاع مشغول و تا ۵۰ ثانیه مانده به پایان بازی از ایران پیش بود، در ثانیه‌های پایانی این دیدار ایران با گل سیدعلی ناظم به بازی بازگشت.

بازی دو تیم در وقت اضافه پیگری شد و محمدعلی مختاری با گلزنی خود ایران را ۴ بر ۳ جلو انداخت. ضمن اینکه چند واکنش فوق العاده دیدنی پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی ایران باعث شد تا ملی پوشان کشورمان با همین نتیجه و با شایستگی تمام برای نخستین بار به نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی صعود کنند.

گفتنی است، با توجه به پیروزی تاهیتی برابر پاراگوئه در مرحله یک چهارم نهایی، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله نیمه نهایی از ساعت ۲۳:۳۰ روز شنبه (۱۶ اردیبهشت) به مصاف تاهیتی خواهد رفت

footballitarin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *