سرمربی تیم ملی فوتبال ترکیب تیم برای آغاز دیدار برابر کره جنوبی را اعلام کرد

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس تصمیم کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، وحید امیری، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون بازیکنانی هستند که برای آغاز دیدار برابر کره جنوبی در ترکیب تیم ملی قرار می گیرند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در چارچوب مرحله نهایی رقابت های انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۸ امروز سه نشبه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود

footballitarin.com

4 پاسخ‌ها

 1. گزارشگر دیدار تیم‌ملی ایران و کره‌جنوبی مشخص شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های ایران و کره‌جنوبی در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ امروز از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

  گزارشگر این دیدار محمدرضا احمدی خواهد بود.

 2. تیم ملی ایران مقابل ازبکستان شکست نخورد تا روند شکست‌ناپذیری تیم کی‌روش همچنان باقی بماند.

  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران تیم ملی ایران مقابل ازبکستان شکست نخورد تا روند شکست‌ناپذیری تیم کی‌روش همچنان باقی بماند.

  بر همین اساس تیم ملی در دیدارهای آسیایی با این بازی به روند ۲۸ بازی شکست‌ناپذیری مقابل تیم‌های قاره کهن دست پیدا کرد تا از این لحاظ یک رکورد برای ایران به ثبت برسد.

  در دیدارهای رسمی تیم ملی ایران آخرین بار در آبان ماه سال ۹۱ به ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باخت و از آن روز دیگر در دیدارهای رسمی از هیچ تیم آسیایی دیگر شکست نخورده است.

  در دیدارهای رسمی و دوستانه نیز ایران همراه با کی‌روش در خرداد ۹۲ در دیداری دوستانه شکست خورد و از این لحاظ نیز رکورد کشورمان به ۳ سال و ۵ ماه رسید.

  تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش در اول خردادماه سال ۹۲ در دیداری تدارکاتی مقابل عمان در مسقط ۳ بر یک شکست خورد. از آن زمان به بعد تیم ملی ایران طی حدود ۳ سال و ۵ ماه گذشته در هیچ دیدار دوستانه و رسمی دیگری مقابل تیم‌های آسیایی شکست نخورد تا رکورد شکست‌ناپذیری مقابل تیم‌های قاره کهن همچنان ادامه داشته باشد.

  از آن زمان تیم ملی ایران فقط در یک دیدار دیگر آن هم مقابل تیم ملی عراق در یک چهارم نهایی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا در ضربات پنالتی شکست خورد که البته شکست در ضربات پنالتی با توجه به قوانین فیفا، شکست محسوب نشده و این دیدار نیز در ۱۲۰ دقیقه برای تیم ملی کشورمان با تساوی به پایان رسیده است.

  طی این ۳ سال و ۵ ماه تیم ملی ایران علاوه بر بازی‌های دوستانه، در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸، مقدماتی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۱۵ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ به میدان رفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *